What's Up Studio Kreatywne | Zespół
14886
page,page-id-14886,page-parent,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Zespół

ewelina

Ewelina Pietrzak

Założycielka i właścicielka What`s Up Studio – Centrum Kreatywności.

Magister animacji kultury z arteterapią na wydziale pedagogiki i psychologii na Uniwersytecie w Białymstoku. Od 9 lat związana z branżą taneczną od strony organizacyjnej w roli pracownika biurowego jak i managera.

Jakub Łukowski

Do momentu gdy parę lat temu odkrył Locking, uważał że jest po prostu zwariowanym i niezrozumianym przez nikogo tancerzem. Ale potem okazało, że to co go nakręca to po prostu czysty Funk. Czyli pozytywna energia, której głównym celem jest dobra zabawa i ciągły taniec.

qba
blazej_gorski_sm

BŁAŻEJ BZYGA GÓRSKI

Zwolennik zdrowego stylu życia, od diety po sport. Absolwent W dzieciństwie trenował sztuki walki, w późniejszym okresie Free Running, akrobatykę, ale to taniec okazał się jego największą pasją, którą zaraził się podczas imprezy „Over The Top”, a dokładnie widząc duet taneczny Niecika i Roofiego z Fair Play Crew.

MARTA LEWOC

Specjalizuje się w stylu Dancehall i Ragga Dancehall. Związana z tańcem od dziecka, począwszy od szkolnego teatru, przez hip hop, new age, streetdanceową grupę Jedziems, dotarła do stylu dancehall, który zgłębia wraz z grupą Les Chattes.

marta_lewoc_sm
damian_sm

DAMIAN BIENIO BIEŃKOWSKI

Damian „Bienio” Bieńkowski Damian „Bienio” Bieńkowski – reprezentant ekipy Unhuman Familia. Wielokrotnie stawał na podium zawodów w Polsce i zagranicą. Oprócz sprawdzania swoich umiejętności na zawodach, Bienio prowadzi regularne zajęcia, warsztaty, a także sędziuje turnieje w całej Polsce i zagranicą.

KAMIL KONDRACIUK

Dyplomowany Instruktor Akrobatyki Sportowej. Swoją przygodę z Akrobatyką rozpoczął w 2007 roku. Wzorował się na filmikach z youtube głównie na swoim idolu ”Chase Armitage” – sport ten nazywał się 3RUN/Street Stuns ze względu na wykonywanie akroabacji na ulicy. Akrobatyką Sportową zainteresował się w 2010.

kamil
edyta_sm

EDYTA SZACHNIEWICZ

Studentka I Roku Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w 2010 roku. Przez pierwsze dwa lata zajmowała się wyłącznie stylem New Age, ale po pewnym czasie zaczęła poświęcac więcej czasu dla stylów takich jak Hip Hop i Popping.

KATARZYNA WIATROWSKA

Z tańcem związana od 2004 roku. W tym czasie zdobywała wiedzę i szkoliła swoje umiejętności na przeróżnych warsztatach (Henry Link, Stretch, Martha, Batalla, Byron, Loose Joint, Brian Green, Kite, Iron Mike, P.Dog, Nickel Yudat, Jimmy Yudat, Niki, Meech, Joseph Go, Rabah, Eric” Rickysoul”, Don Campbellock, Boogaloo Sam, Kruk, Blacha, Marcin, Guzik (WHSB), Monika Prikkelova, Zolsky, Pitzo, Niako, oraz w trakcie wyjazdów na STREET DANCE KEMP w 2008, 2009 i 2011 roku.) oraz biorąc udział w zawodach takich jak: The Styles Crash, Funk All, Big Dance Elite, Cropp Baby-G, Mixery KO Battle, Jam Dobry, Show Your Skillz.

kasia_sm
monika_radziszewska_sm

MONIKA RADZIA RADZISZEWSKA

Założycielka Dancehall`owej ekipy Les Chattes. Absolwentka pedagogiki kulturoznawczej na stopniu licencjackim i studentka V roku psychologii. Taniec towarzyszy jej od 2005 roku.
Stylem, od którego zaczynała naukę był New Age, którego też później uczyła przez ok. 3 lata. Obecnie jest zakochana w kulturze jamajskiej, zajmuje się głównie Dancehall`Em Swój warsztaty szkoliła (i wciąż szkoli) na wielu warsztatach i obozach u najlepszych instruktorów na świecie.

.

ADRIANNA KAWECKA

Z wykształcenia kulturoznawca, pedagog, instruktor rekreacji ruchowej specjalizacja: taniec jak i doświadczona pełna energii tancerka dla której scena jest żywiołem. Wytrwale i z determinacją, dąży do wyznaczonych celów. Zaprowadziło ją to do III edycji programu You Can Dance – Po Prostu Tańcz, gdzie oczarowała swą osobowością i tańcem zarówno widzów jak i jurorów.

adrianna_kawecka_sm
iga karol

IGA KAROL

Iga to młoda, energiczna, pełna pomysłów dziewczyna. Przygodę z tańcem zaczęła w wieku 6 lat, od tamtej pory rozwija się w tym kierunku. Miała styczność z różnymi formami tańca od tańca współczesnego, jazzu, po tańce nowoczesne w tym hip hop.Wielokrotnie uczestniczyła w kulturalnych przedsięwzięciach zarówno w swoim mieście w Białymstoku jak i na terenie całej Polski. Z łatwością nawiązuje kontakt zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Obecnie szkoli swoje umiejętności pod okiem choreografów z całego świata.

.

PIOTR OMEL OMELIANIUK

Człowiek o stu twarzach, artysta przez duże A! Absolwent Liceum Plastycznego w Supraślu, magister Sztuki Absolwent Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Od zawsze związany ze sportem; w dzieciństwie związany ze sztukami walki i koszykówką. Swoją przygodę z bboyingiem rozpoczął w 2000 roku, kiedy to założył grupę Freakish Style (FAHS) – jedną z pierwszych białostockich ekip tańczących Break Dance, którą tworzy do dnia dzisiejszego.

omel
aleksandra_sm

OLA OLCIS NITUPSKA

Instruktor i choreograf z wieloletnim doświadczeniem. Niezwykle utalentowana, pełna pozytywnej energii, zarażająca miłością do tańca. Na co dzień studiuję Inżynierię Środowiska na Politechnice w Białymstoku. W wolnym czasie oddaje się swojej prawdziwej pasji, czyli tańcu.

.

PAULINA POLLY WRÓBLEWSKA

Tancerka pełna pozytywnej energii i pasji, z wykształcenia inżynier. W wieku 6 lat rozpoczęła podróż w świecie tańca. Pomimo tego że najlepiej czuje się w takich stylach jak  Hip Hop, House idealnie odnajduje się także w innych stylach tanecznych.

polly 1
paulina_radek_sm

PAULINA KOZŁOWSKA & RADEK PIĄTEK

Przygodę z reggaetonem zaczęli kilka lat temu. Przez ten czas rozwijali się oraz specjalizowali w różnorodnych technikach tanecznych z kręgu kultury kubańskiej. Szkolili się i nadal szkolą na przeróżnych warsztatach zarówno u polskich jak i zagranicznych instruktorów

.

Aga Morko

Profesjonalna tancerka, dyplomowana instruktorka tańca oraz choreograf. Wykładowca na kursach instruktorskich dla tancerzy. Prawdziwy instruktor z powołania z prawie 10 letnim doświadczeniem w uczeniu innych!

aga_morko_sm
roofi

Rafał Kamiński ROOFI

Tancerz/Choreograf/Performer/Komediant/FashionKilla. Przede wszystkim członek FAIR PLAY CREW – grupy z 22 letnią tradycją. Szkolił sie w: Pineapple Dance Studios – Londyn; Debbie Reynolds – Los Angeles; Millennium Dance Complex – Los Angeles; The EDGE – Los Angeles, I kto wie gdzie jeszcze. Był współzałożycielem FAIR PLAY DANCE STUDIO, współorganizator Fair Play Dance Camp – the biggest educational dance event.