What's Up Studio Kreatywne | Zespół
14886
page,page-id-14886,page-parent,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Zespół

ewelina

Ewelina Pietrzak

Założycielka i właścicielka What`s Up Studio – Centrum Kreatywności.

Magister animacji kultury z arteterapią na wydziale pedagogiki i psychologii na Uniwersytecie w Białymstoku. Od 9 lat związana z branżą taneczną od strony organizacyjnej w roli pracownika biurowego jak i managera.

MARTA LEWOC

Specjalizuje się w stylu Dancehall i Ragga Dancehall. Związana z tańcem od dziecka, począwszy od szkolnego teatru, przez hip hop, new age, streetdanceową grupę Jedziems, dotarła do stylu dancehall, który zgłębia wraz z grupą Les Chattes.

marta_lewoc_sm

KAMIL KONDRACIUK

Dyplomowany Instruktor Akrobatyki Sportowej. Swoją przygodę z Akrobatyką rozpoczął w 2007 roku. Wzorował się na filmikach z youtube głównie na swoim idolu ”Chase Armitage” – sport ten nazywał się 3RUN/Street Stuns ze względu na wykonywanie akroabacji na ulicy. Akrobatyką Sportową zainteresował się w 2010.

kamil
edyta_sm

EDYTA SZACHNIEWICZ

Studentka I Roku Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w 2010 roku. Przez pierwsze dwa lata zajmowała się wyłącznie stylem New Age, ale po pewnym czasie zaczęła poświęcac więcej czasu dla stylów takich jak Hip Hop i Popping.

monika_radziszewska_sm

MONIKA RADZIA RADZISZEWSKA

Założycielka Dancehall`owej ekipy Les Chattes. Absolwentka pedagogiki kulturoznawczej na stopniu licencjackim i studentka V roku psychologii. Taniec towarzyszy jej od 2005 roku.
Stylem, od którego zaczynała naukę był New Age, którego też później uczyła przez ok. 3 lata. Obecnie jest zakochana w kulturze jamajskiej, zajmuje się głównie Dancehall`Em Swój warsztaty szkoliła (i wciąż szkoli) na wielu warsztatach i obozach u najlepszych instruktorów na świecie.

.

ADRIANNA KAWECKA

Z wykształcenia kulturoznawca, pedagog, instruktor rekreacji ruchowej specjalizacja: taniec jak i doświadczona pełna energii tancerka dla której scena jest żywiołem. Wytrwale i z determinacją, dąży do wyznaczonych celów. Zaprowadziło ją to do III edycji programu You Can Dance – Po Prostu Tańcz, gdzie oczarowała swą osobowością i tańcem zarówno widzów jak i jurorów.

adrianna_kawecka_sm

PIOTR OMEL OMELIANIUK

Człowiek o stu twarzach, artysta przez duże A! Absolwent Liceum Plastycznego w Supraślu, magister Sztuki Absolwent Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Od zawsze związany ze sportem; w dzieciństwie związany ze sztukami walki i koszykówką. Swoją przygodę z bboyingiem rozpoczął w 2000 roku, kiedy to założył grupę Freakish Style (FAHS) – jedną z pierwszych białostockich ekip tańczących Break Dance, którą tworzy do dnia dzisiejszego.

omel
aleksandra_sm

OLA OLCIS NITUPSKA

Instruktor i choreograf z wieloletnim doświadczeniem. Niezwykle utalentowana, pełna pozytywnej energii, zarażająca miłością do tańca. Na co dzień studiuję Inżynierię Środowiska na Politechnice w Białymstoku. W wolnym czasie oddaje się swojej prawdziwej pasji, czyli tańcu.

.

paulina_radek_sm

PAULINA KOZŁOWSKA & RADEK PIĄTEK

Przygodę z reggaetonem zaczęli kilka lat temu. Przez ten czas rozwijali się oraz specjalizowali w różnorodnych technikach tanecznych z kręgu kultury kubańskiej. Szkolili się i nadal szkolą na przeróżnych warsztatach zarówno u polskich jak i zagranicznych instruktorów

.

Aga Morko

Profesjonalna tancerka, dyplomowana instruktorka tańca oraz choreograf. Wykładowca na kursach instruktorskich dla tancerzy. Prawdziwy instruktor z powołania z prawie 10 letnim doświadczeniem w uczeniu innych!

aga_morko_sm

WAKACJE za pasem!!!
Ruszyły zapisy na What`s up? Summer Camp 2021. 

Kliknij TUTAJ aby przeczytać więcej.