What's Up Studio Kreatywne | Adrianna Kawecka
14898
page,page-id-14898,page-child,parent-pageid-14886,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Adrianna Kawecka

Adrianna Kawecka

Instruktorka grup: Kids, Młodzi, New Style

adrianna_kawecka_sm

Z wykształcenia kulturoznawca, pedagog, instruktor rekreacji ruchowej specjalizacja: taniec jak i doświadczona pełna energii tancerka dla której scena jest żywiołem. Wytrwale i z determinacją, dąży do wyznaczonych celów. Zaprowadziło ją to do III edycji programu You Can Dance – Po Prostu Tańcz, gdzie oczarowała swą osobowością i tańcem zarówno widzów jak i jurorów.

 

Po przez taniec wyraża to, co czuje, a jej emocje zawsze zachwycają publiczność. Bardzo lubi poznawać nowe osoby i współpracować z nimi, właśnie poprzez taniec może tego doświadczyć.

 

Szkoliła się w Los Angeles w szkołach: Debbie Reynolds Studio, Millennium Dance Complex, The Edge. Interesuje ją również teatr w każdym jego aspekcie. Obecnie tancerka Opery i Filharmonii Podlaskiej. Uwielbia się uśmiechać i zarażać tym uśmiechem innych. Ciągle wyznacza sobie nowe cele, do których skrupulatnie dąży. Jej styl jest wybuchową mieszanką, co zawsze budzi wielkie zainteresowanie i ciekawość, więc każdy potrafi coś znaleźć dla siebie.

 

  • Do sukcesy Adrianny możemy niewątpliwie zaliczyć:
  • finalistka III edycji programu You Can Dance Po prostu Tańcz
  • oprawa taneczna programów telewizyjnych jak m.in. X Factor, The Voice of Poland, Mam Talent,
  • – udział w roli tancerza i choreografa w różnego rodzaju projektach, m.in. Projekt Plaża/Alle Zima TVN, Port Pepsi, promocja koncertu MADONNY w Polsce, duże eventy takich firm jak BRUGI czy FIAT,
  • współpraca przy teledyskach m.in. GrubSona, Ewy Farny czy Jonte Moaning’a – choreografa Beyonce.
  • udział w roli choreografa podczas odcinków live w programie You Can Dance – Po Prostu Tańcz
  • tancerka w operze „Carmen” Georgesa Bizeta w Operze i Filharmonii Podlaskiej

Masz pytania?

Skontaktuj się: 508 040 508

WAKACJE za pasem!!!
Ruszyły zapisy na What`s up? Summer Camp 2021. 

Kliknij TUTAJ aby przeczytać więcej.