What's Up Studio Kreatywne | Aga Morko
15258
page,page-id-15258,page-child,parent-pageid-14886,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Aga Morko

Aga Morko

Instruktorka grup: Dancehall master class – zajęcia otwarte

aga_morko_sm

Profesjonalna tancerka, dyplomowana instruktorka tańca oraz choreograf. Wykładowca na kursach instruktorskich dla tancerzy. Prawdziwy instruktor z powołania z prawie 10 letnim doświadczeniem w uczeniu innych!
Jej przygoda z Dancehallem zaczęła się w 2008 roku od….Jamajskiej muzyki w której zakochała się bez reszty. Ta miłość zaprowadziła ją na Jamajkę gdzie szkoliła się u tancerzy wszystkich pokoleń i poznawała kulturę Dancehall w każdym jej aspekcie.

 

Jako tancerka ma na swoim koncie wiele sukcesów m in:

  • I miejsce na Dancehall Challenge (wraz z Marceliną Kurowską)
  • I miejsce na Dancehall International Preselections for Poland
  • I miejsce na Knock Out Dancehall Event
  • I miejsce na Silezian Dacnehall Contest
  • I miejsce na Skillz Dem Up (Czechy)

Do swoich największych osiągnięć zalicza solowe zwycięstwo w preselekcjach do Boom Badda Dan 2015 w Kingston na Jamajce. Gdzie jako pierwsza tancerka solo z poza Jamajki dostała się do wielkiego finału zawodów na stadionie narodowym w Kingston aby konkurować z najlepszymi tancerzami Dancehall z Jamajki!

 

Jako tancerka pracowała z wieloma zagranicznymi i polskimi artystami takimi jak: Kalado, RDX, Mr.Vegas, Capelton, GMac, Beenie Man, Owen Irie, Zaveah, Macka Diamond, Angelika Anozie, Cleo & Donatan. Możecie ją zobaczyć w wielu teledyskach i pokazach.

 

Aga Dancehallu nigdy nie przedstawia jedynie jako stylu tańca, ponieważ jest on (również jej) stylem życia. Na swoich zajęciach stawia na zrozumienie muzyki, groove`u i przesłania jakie niesie taniec, slang i moda . Na jej warsztatach i zajęciach możecie się spodziewać solidniej dawki wiedzy i inspiracji oraz wskazówek jak wynieść Wasze tańczenie na nowy level!

Masz pytania?

Skontaktuj się: 508 040 508

WAKACJE za pasem!!!
Ruszyły zapisy na What`s up? Summer Camp 2021. 

Kliknij TUTAJ aby przeczytać więcej.