What's Up Studio Kreatywne | Błażej Bzyga Górski
14912
page,page-id-14912,page-child,parent-pageid-14886,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Błażej Bzyga Górski

Błażej Bzyga Górski

Instruktory grup: D.A.S. i Hip Hop 25+

blazej_gorski_sm

Zwolennik zdrowego stylu życia, od diety po sport. Absolwent W dzieciństwie trenował sztuki walki, w późniejszym okresie Free Running, akrobatykę, ale to taniec okazał się jego największą pasją, którą zaraził się podczas imprezy „Over The Top”, a dokładnie widząc duet taneczny Niecika i Roofiego z Fair Play Crew.

 

Kolejnym krokiem Błażeja w jego tanecznej przygodzie było zapisanie się do szkoły tańca. W krótkim czasie okazało się że ma ogromy talent. Szybko stał się jednym z najlepszych uczniów dzięki czemu został zaproszony do grupy Fair Play Kwadrat.

 

Dzięki swojej ciężkiej pracy i samozaparciu po dwóch latach ciężkiej pracy został oficjalnie zaproszony do grupy Fair Play Crew, którą tworzy do dnia dzisiejszego. Swoje umiejętności szkolił i szkoli nadal pod okiem najlepszych tancerzy z całego świata. Błażej wyznaje zasadę by nigdy się nie poddawać ale obierać cel i bez względu na przeciwności dążyć do niego, przełamując swoje ograniczenia. Jego motto brzmi „Nigdy nie wiesz jak silny jesteś dopóki Twoja siła nie jest jedyną rzeczą, która Ci pozostała…” Jego udział w licznych projektach i turniejach tańca umocnił jego zainteresowanie choreografią.

 

Do największych osiągnięć Błażeja możemy zaliczyć:

  • udział w spektaklu „Morosophus”
  • udział w spektaklu „Metropolish” wystawianym w 10 największych miastach Polski w reżyserii Jarosława Stańka
  • współtwórca spektaklu „Amatorologia – czyli pierwsza polska komedia taneczna”
  • finalista 3 edycji programu You Can Dance Po prostu Tańcz
  • półfinalista programu „Tylko Taniec. Got To Dance” wraz z grupą Fair Play Kwadrat
  • tancerz i choreograf telewizyjnych show m.in. „Mam Talent”, „X Factor”

Masz pytania?

Skontaktuj się: 508 040 508