What's Up Studio Kreatywne | Edyta Szachniewicz
14904
page,page-id-14904,page-child,parent-pageid-14886,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Edyta Szachniewicz

Edyta Szachniewicz

Instruktorka grup dziecięcych 5-6 lat i Hip Hop 7-9lat

edyta_sm

Studentka I Roku Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w 2010 roku. Przez pierwsze dwa lata zajmowała się wyłącznie stylem New Age, ale po pewnym czasie zaczęła poświęcac więcej czasu dla stylów takich jak Hip Hop i Popping.

 

Przez cały czas rozwija się w różnych technikach poprzez branie udziału w wielu ogólnopolskich i międzynarodowych warsztatach tanecznych. W 2013 roku znalazła się w finałowej 11 ogólnopolskiego projektu „Board Game Tour”, którego pokaz finałowy został wystawiony na deskach Opery i Filharmonii Podlaskiej. W 2015 roku rozpoczęła współpracę z ekipą Flowin’ Sistas, z którą przygotowują oprawę taneczną różnych eventów oraz supportują koncerty polskich gwiazd. Oprócz występów na scenie realizuje się również jako młody choreograf. Pracowała m.in. przy tworzeniu spektaklu „Dziadek do orzechów” w Filharmonii Olsztyńskiej oraz miała okazję spróbowac swoich sił jako choreograf reklamy.

 

Na co dzień pracuje jako instruktor tańca w Olsztyńskiej Szkole Mistrzów Tańca Pavlovic, gdzie jest najmłodszym instruktorem w historii szkoły i w Studiu Tańca Fair Play. Na swoich zajęciach kładzie nacisk na muzykalność, kreatywność swoich uczniów oraz poszerzanie przez nich samych swojej bazy ruchowej za pomocą odpowiednich cwiczeń. Odnajduje się znakomicie w pracy z dziecmi i dba, aby zajęcia poza rozwojem tanecznym sprawiały im radosc i pobudzały ich wyobraźnię.

Masz pytania?

Skontaktuj się: 508 040 508

WAKACJE za pasem!!!
Ruszyły zapisy na What`s up? Summer Camp 2021. 

Kliknij TUTAJ aby przeczytać więcej.