What's Up Studio Kreatywne | Ewelina Pietrzak
14916
page,page-id-14916,page-child,parent-pageid-14886,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Ewelina Pietrzak

Ewelina Pietrzak

Założycielka i właścicielka What`s Up Studio – Centrum Kreatywności.

ewelina pietrzak

Magister animacji kultury z arteterapią na wydziale pedagogiki i psychologii na Uniwersytecie w Białymstoku. Od 9 lat związana z branżą taneczną od strony organizacyjnej w roli pracownika biurowego jak i managera.

 

Swoje doświadczenie w tej branży zdobywała w jednej z najbardziej rozpoznawalnych szkół tańca w Polsce, w Fair Play Dance Studio w Białymstoku. To właśnie po jej zamknięciu, z przyczyn osobistych jej założycieli, zrodził się w jej głowie pomysł by kontynuować to co zapoczątkowali jej poprzednicy.

 

Zdobyta wiedza i umiejętności to istne „ABC wiedzy” każdej osoby chcącej dobrze prowadzić szkołę tańca, o czym wkrótce wszyscy się przekonają. Praca z klientem to to co Ewelina lub najbardziej. Kontakt z drugim człowiekiem daje jej dużo satysfakcji i okazji do wygadania się, bo gadulstwo to jej drugie oblicze. Pozytywna energia, uśmiech i wyrozumiałość jest tym na czym bazuje w pracy z klientem. Dodatkowo cechuję ją optymizm, odpowiedzialność, pracowitość, lojalność, szczerość, odwaga i ogromna empatia.

 

Masz pytania?

Skontaktuj się: 508 040 508

WAKACJE za pasem!!!
Ruszyły zapisy na What`s up? Summer Camp 2021. 

Kliknij TUTAJ aby przeczytać więcej.