What's Up Studio Kreatywne | Jakub Łukowski
15256
page,page-id-15256,page-child,parent-pageid-14886,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Jakub Łukowski

Jakub Łukowski

Instruktor grup: Locking

qba1

Do momentu gdy parę lat temu odkrył Locking, uważał że jest po prostu zwariowanym i niezrozumianym przez nikogo tancerzem. Ale potem okazało, że to co go nakręca to po prostu czysty Funk. Czyli pozytywna energia, której głównym celem jest dobra zabawa i ciągły taniec. Gdy zaczynał tańczyć Locking w Polsce mało kto jeszcze wiedział co to jest, a ilość osób zajmującą się tym stylem można było policzyć na jednej ręce, zaś w samej Warszawie nie było nikogo. Przedzierając się przez zakamarki youtuba i mroczne strony internetu powoli gromadził i powiększał swoją wiedzę o Funku, aby w roku 2008 w końcu spotkać legendarnych tancerzy z The Lockers i pod ich czujnym okiem rozwinąć swój prawdziwy potencjał. Od lat jest rozpoznawanym i szanowanym pionierem Lockingu w Polsce. Zapraszany na zawody i warsztaty w całym kraju zawszę chętnie dzieli się swoją pasją i wiedzą o tańcu. Obecnie wraz ze swoim Stowarzyszeniem Warszawski Funk zajmuje się szerzeniem Funku wśród smutnych i zabieganych ludzi, którzy zapomnieli, czym jest prawdziwy taniec i dobra zabawa.
Na zajęciach nie ważne jest czy potrafisz tańczyć, czy dopiero masz ochotę się nauczyć, liczą się tylko chęci i otwartość. Dla Qby nie ma nic ważniejszego niż umiejętność cieszenia się ruchem i całkowitą swobodą. W tym wypadku Lockin jest po prostu najlepszym sposobem na poczucie muzyki i odnalezienie swoje wewnętrznego wariata (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Po zajęciach na pewno będziecie mieli zakwasy na twarzy od ciągłego uśmiechu, ale też najcudowniejszego zmęczenia z możliwych.

Masz pytania?

Skontaktuj się: 508 040 508