What's Up Studio Kreatywne | Paulina Kozłowska & Radek Piątek
15260
page,page-id-15260,page-child,parent-pageid-14886,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Paulina Kozłowska & Radek Piątek

Paulina Kozłowska & Radek Piątek

Instruktorzy grup: Reggaeton

paulina_radek_sm

Przygodę z reggaetonem zaczęli kilka lat temu. Przez ten czas rozwijali się oraz specjalizowali w różnorodnych technikach tanecznych z kręgu kultury kubańskiej. Szkolili się i nadal szkolą na przeróżnych warsztatach zarówno u polskich jak i zagranicznych instruktorów takich jak: Daniel Pancerz, Oliwia Szewczak, Regla Maria Hernandez-Madej, Fredyclan Garcia Batista, Roly Maden, Yanet Fuentes, Cuban Flex y Barbara Jimenez, Roynet Perez Gonzalez, Inga Fominykh, Jesus Nunez, Vanessa Lacedonia i inni.

 

Ich wspólna taneczna przygoda rozpoczęła się od salsy kubańskiej którą razem trenują od 2012 roku. W 2015 roku zaczęli prowadzić zajęcia salsy kubańskiej oraz stworzyli grupę zamkniętą która ma za sobą pierwszy pokaz. Na ich zajęciach spotkacie zarówno „czarne rytmy” jak i „czarny humor”.

 

Dwa odmienne charaktery oraz podejścia do treningu sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie. Największy nacisk kładą na technikę i precyzyjność ruchu starając się podchodzić do każdego indywidualnie. Oczywiście przy dobrej zabawie i przyjaznej atmosferze.

Masz pytania?

Skontaktuj się: 508 040 508

WAKACJE za pasem!!!
Ruszyły zapisy na What`s up? Summer Camp 2021. 

Kliknij TUTAJ aby przeczytać więcej.