Szkoła tańca What's Up? Studio | UWAGA!!! WAŻNY KOMUNIKAT
16171
post-template-default,single,single-post,postid-16171,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0

UWAGA!!! WAŻNY KOMUNIKAT

UWAGA!!! WAŻNY KOMUNIKAT

WAŻNY KOMUNIKAT
Informujemy, że w trosce o wspólne zdrowie i bezpieczeństwo, zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia w dniach 13-25 marca wszystkie zajęcia jak również warsztaty organizowane przed naszą szkołę zostają odwołane. Liczymy na wyrozumiałość. Zajęcia zostaną odpracowane w późniejszym terminie jak tylko sytuacja się ustabilizuje. Dbajcie o siebie i swoich bliskich!????‍????‍????‍????

????Zostań w domu!????

Młodzi ludzie i dzieci chorują łagodniej ???? ale to głównie oni przenoszą wirusa na osoby z grup ryzyka:
???????? ludzi 65+ ????????
???????? chorych przewlekle ????
???????? kobiety w ciąży ????????
Ciężkie obustronne śródmiąższowe zapalenie płuc z niewydolnością oddechową i ryzyko zgonu w przebiegu COVID-19 dla niektórych stanowi realny scenariusz, dlatego:
⛔️ Jeśli potrzebujesz zakupów spożywczych zrezygnuj z supermarketu, spróbuj zrobić je online lub w małym, osiedlowym sklepie – zostań w domu.
⛔️ Jeśli chcesz obejrzeć film, zrezygnuj z kina, włącz Netflix, player, VOD – zostań w domu.
⛔️ Jeśli chcesz z dzieckiem miło spędzić czas, zrezygnuj z sali zabaw, basenu, klubokawiarni, wyjmij w domu planszówki, kolejkę, klocki, odpal Świnkę Peppę, Vaianę i… zostań w domu.
⛔️ Jeśli masz zaplanowaną podróż za granicę, przesuń termin, odwołaj, spróbuj odzyskać pieniądze, ale… zostań w domu.
⛔️ Jeśli chciałeś odwiedzić dziadków sam albo z dziećmi a jednak nie czujesz się najlepiej – zostań w domu.
⛔️ Jeśli ktoś z Twoich bliskich jest starszy lub chory przewlekle zaproponuj mu pomoc w zakupach i codziennych czynnościach, tak, aby mógł zostać w domu.
⛔️ Jeśli potrzebujesz chwili modlitwy, skupienia, zrezygnuj z Mszy w niedzielę, odsłuchaj Papieża z Biblioteki Watykańskiej albo radia czy podcastu, przyjmij Komunię duchową – zostań w domu.
⛔️ Jeśli miałeś zaplanowane spotkanie towarzyskie w centrum miasta, zrezygnuj z niego na rzecz nowego terminu albo spotkania w domu w małym gronie – zostań w domu.
⛔️ Jeśli czujesz się chory, masz stan podgorączkowy, gorączkę, kaszel, duszności, zrezygnuj z pracy, skontaktuj się ze swoim lekarzem POZ lub sanepidem i do czasu dalszych decyzji – zostań w domu.
⛔️ Jeśli potrzebujesz ćwiczeń i ruchu, zrezygnuj z wyjścia na siłownię w godzinach szczytu – zrób trening z masą własnego ciała lub odpal YouTube’a i… zostań w domu.
⛔️ Jeśli potrzebujesz nowego swetra czy sukienki, zrezygnuj z odwiedzania galerii handlowych, spróbuj wybrać coś online lub odłóż zakupy na później – zostań w domu.
⛔️ Jeśli miałeś jechać na konferencję, iść na koncert, zrezygnuj z tego, jeśli organizator tego nie zrobi – zostań w domu.
⛔️ Jeśli potrzebujesz gdzieś dojechać, zrezygnuj w miarę możliwości z komunikacji miejskiej, pociągu, autobusu, samolotu, wykorzystaj auto.
⛔️ Jeśli możesz pracować zdalnie – zostań w domu.

???????? Wychodź z domu, kiedy to niezbędne.
???????? Nie panikuj! Izolacja sprzyja ograniczaniu rozprzestrzeniania się wirusa ????
???? Odżywiaj się zdrowo.
???? Śpij dużo i MYJ RĘCE! ????????

Źródło: Będąc Młodym Lekarzem

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

DNI OTWARTE 2023

Zapraszamy na 50h DARMOWYCH lekcji próbnych!!!