Szkoła tańca What's Up? Studio | Warsztaty Choreo Class z Adrianną Piechówką
16077
post-template-default,single,single-post,postid-16077,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0

Warsztaty Choreo Class z Adrianną Piechówką

Warsztaty Choreo Class z Adrianną Piechówką

?Nie wyobrażamy sobie lepszego tanecznego rozpoczęcia 2019 roku!? Zapraszamy na warsztaty CHOREO CLASS z istną petardą, wulkanem energii ???ADRIANNĄ PIECHÓWKĄ???

☝️Zajęcia Ady to potężna dawka energii i tańca na najwyższym poziomie. W swoich choreografiach łączy różne style tańca co z pewnością sprawi, że na tych warsztatach na pewno nie będziecie się nudzić!??

➡Harmonogram:
15:15-16:30 Lekcja KIDS (9-12lat)
16:30-18:00 Open Class
18:00-18:30 Przerwa
18:30-20:00 Open Class

➡Cennik:
✔Lekcja KIDS 30pln
✔Open Class:
– 1 lekcja 40pln
– 2 lekcje 65pln
✔Full 80pln

?Kilka słów o Adriannie…
Tancerka Zawodowej Grupy VOLT, finalistka 4. edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”, instruktorka tańca. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła od tańca towarzyskiego, w którym osiągnęła najwyższą klasę taneczną “S” i wiele tytułów mistrzowskich, jednocześnie szkoląc się w innych stylach. Dzięki swojej wszechstronności Ada dostała możliwość występów w teatrze STU w sztuce „Sonata Belzebuba:” u boku Beaty Rybotyckiej i Zbigniewa Wodeckiego, pod okiem choreografa Piotra Galińskiego, a także w spektaklu WTT pod tytułem “Kim Jesteś?”. Jako tancerka brała udział w licznych koncertach i programach telewizyjnych, m.in. Sylwester z Polsatem, Top Trendy, „Lip Sync Battle Ustawka” i „Jaka to melodia?”. Ponadto na swoim koncie ma wiele występów w teledyskach największych polskich gwiazd, m.in. Margaret, Saszan i Sylwii Grzeszczak, a także w trasach koncertowych Dody „Fly High” i „Riotka Tour”. (źródło: taniec.com.pl)

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

DNI OTWARTE 2023

Zapraszamy na 50h DARMOWYCH lekcji próbnych!!!