Szkoła tańca What's Up? Studio | Warsztaty Choreo Class z Anitką & Simbą.
16248
post-template-default,single,single-post,postid-16248,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0

Warsztaty Choreo Class z Anitką & Simbą.

Warsztaty Choreo Class z Anitką & Simbą.

Zapraszamy na niesamowite warsztaty. Dwie choreografie, dwóch instruktorów, których nie trzeba chyba nikomu przedstawiać?! ????
➡️Harmonogram zajęć:
12:00-13:30 Choreo Class z Anitką
13:45-15:15 Choreo Class z Simbą
➡️Opłaty:
– 1 lekcja 45pln
– 2 lekcje 75pln (3h zajęć!!!)
✅Zapisy i szczegóły w recepcji lub pod nr tel. 508 040 508
✅Ze względu na obecna sytuację ilość miejsc jest MOCNO ograniczona.
➡️Kilka słów o instruktorach:
????Anita Sawicka
Artystyczne kierunki towarzyszyły jej od zawsze. Choć nie od zawsze tańczy, od małego trafiała do miejsc powiązanych ze sztuką. Liczne szkolenia i ciężka praca pozwoliły jej na zdobycie niezbędnych umiejętności, które wykorzystuje jako instruktor i choreograf. Największą pasję odnajduje w tworzeniu i łączeniu wszystkich elementów sztuki razem. Inspiracje czerpie z muzyki i tego jak na nią wpływa, ufa naturalnym reakcjom, obserwuje świat i zwykłe zjawiska. Stara się wykorzystywać każde doświadczenia, nie tylko te taneczne. Jej choreografie to przede wszystkim oryginalność, muzykalność, siła i kontrola ciała, w połączeniu ze świadomością i emocjami. Anita występuje w wielu pokazach, projektach, zawodach, a także programach komercyjnych w charakterze tancerki i choreografa
????Piotr SIMBA Abramowicz
Tancerz i choreograf. Praca przy największych projektach tanecznych i komercyjnych pozwoliły mu na uzyskanie mocnej pozycji wśród tancerzy/choreografów w Polsce. Piotr jest wizjonerem i dąży przede wszystkim do rozbudowy polskiej sceny i rynku tanecznego. Dba o ciągły progres swój oraz ludzi, których uczy. Doświadczenie i wiedza o polskim rynku tanecznym w połączeniu ze studiami logistyki, które ukończył, stanowią doskonałe narzędzia do realizacji wydarzeń proporcjonalnie do potrzeb uczestników.
Podczas prowadzenia zajęć stawia przede wszystkim na ciężki trening, świadomość ruchu i oryginalność. Wierzy, że różnorodność ludzi wynikająca z pochodzenia, płci, wieku, wiary, przekonań czy innych czynników ma naturalne odzwierciedlenie w ruchu każdego z nich. Uwielbia kontakt i pracę z ludźmi. Sam należy do tych, którzy nie lubią się poddawać i tego samego wymaga od swoich studentów. „Im dłuższą drogę musisz pokonać tym większą radość sprawi Ci osiągnięcie celu”.

Zapraszamy????

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

DNI OTWARTE 2023

Zapraszamy na 50h DARMOWYCH lekcji próbnych!!!