Warsztaty Choreo Class z Anitką & Simbą. | Szkoła tańca What's Up? Studio
16248
post-template-default,single,single-post,postid-16248,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Warsztaty Choreo Class z Anitką & Simbą.

Warsztaty Choreo Class z Anitką & Simbą.

Zapraszamy na niesamowite warsztaty. Dwie choreografie, dwóch instruktorów, których nie trzeba chyba nikomu przedstawiać?! ????
➡️Harmonogram zajęć:
12:00-13:30 Choreo Class z Anitką
13:45-15:15 Choreo Class z Simbą
➡️Opłaty:
– 1 lekcja 45pln
– 2 lekcje 75pln (3h zajęć!!!)
✅Zapisy i szczegóły w recepcji lub pod nr tel. 508 040 508
✅Ze względu na obecna sytuację ilość miejsc jest MOCNO ograniczona.
➡️Kilka słów o instruktorach:
????Anita Sawicka
Artystyczne kierunki towarzyszyły jej od zawsze. Choć nie od zawsze tańczy, od małego trafiała do miejsc powiązanych ze sztuką. Liczne szkolenia i ciężka praca pozwoliły jej na zdobycie niezbędnych umiejętności, które wykorzystuje jako instruktor i choreograf. Największą pasję odnajduje w tworzeniu i łączeniu wszystkich elementów sztuki razem. Inspiracje czerpie z muzyki i tego jak na nią wpływa, ufa naturalnym reakcjom, obserwuje świat i zwykłe zjawiska. Stara się wykorzystywać każde doświadczenia, nie tylko te taneczne. Jej choreografie to przede wszystkim oryginalność, muzykalność, siła i kontrola ciała, w połączeniu ze świadomością i emocjami. Anita występuje w wielu pokazach, projektach, zawodach, a także programach komercyjnych w charakterze tancerki i choreografa
????Piotr SIMBA Abramowicz
Tancerz i choreograf. Praca przy największych projektach tanecznych i komercyjnych pozwoliły mu na uzyskanie mocnej pozycji wśród tancerzy/choreografów w Polsce. Piotr jest wizjonerem i dąży przede wszystkim do rozbudowy polskiej sceny i rynku tanecznego. Dba o ciągły progres swój oraz ludzi, których uczy. Doświadczenie i wiedza o polskim rynku tanecznym w połączeniu ze studiami logistyki, które ukończył, stanowią doskonałe narzędzia do realizacji wydarzeń proporcjonalnie do potrzeb uczestników.
Podczas prowadzenia zajęć stawia przede wszystkim na ciężki trening, świadomość ruchu i oryginalność. Wierzy, że różnorodność ludzi wynikająca z pochodzenia, płci, wieku, wiary, przekonań czy innych czynników ma naturalne odzwierciedlenie w ruchu każdego z nich. Uwielbia kontakt i pracę z ludźmi. Sam należy do tych, którzy nie lubią się poddawać i tego samego wymaga od swoich studentów. „Im dłuższą drogę musisz pokonać tym większą radość sprawi Ci osiągnięcie celu”.

Zapraszamy????

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.