Szkoła tańca What's Up? Studio | Dni Otwarte! Tydzień DARMOWYCH lekcji tańca.
16316
post-template-default,single,single-post,postid-16316,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0

Dni Otwarte! Tydzień DARMOWYCH lekcji tańca.

Dni Otwarte! Tydzień DARMOWYCH lekcji tańca.

What`s up Białystok?
Zapraszamy nowych uczniów na ponad 40 godzin DARMOWYCH zajęć tanecznych w ramach naszych Dni Otwartych!
3-11 września, rezerwujcie ten termin!
Przed nami nowy sezon! Jak co roku o tej porzw zapraszamy wszystkich nowych uczniów na bezpłatne* zajęcia pokazowe w ramach naszych Dni Otwartych. To idealna okazja do sprawdzenia wszystkich zajęć z naszej obszernej oferty w celu znalezienia zajęć, w których czujcie się najlepiej!
➡️ NASZA OFERTA:
U nas każdy znajdzie coś dla siebie!
Grupy na wszystkich poziomach zaawansowania: początkujące, średnio zaawansowane, zaawansowane i pokazowe/turniejowe.
☝ Niezwykle obszerna oferta gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie! ????????????
✅ Grupy dziecięce już od 4 roku życia: Taneczne Smyki, Taneczny Mix, Hip Hop, Break Dance, Dancehall, New Style, Akrobatyka
✅ Grupy młodziwżowe: Hip Hop, House, Break Dance, Waacking, New Style, Commercial, Choreo Class, Dancehall, Reggaeton, Taniec współczesny, Projekt REM: ruch, emocje & muzyka, FloorWork, Akrobatyka
✅ Grupy dla dorosłych: Hip Hop, Floor Work, Dancehall, Reggaeton, House, Waacking, Projekt Rem: ruch, emocje, muzyka.
➡️ NASZA KADRA:
Nasze Studio tworzą ludzie z pasją! Nasi instruktorzy to doświadczeni, wykwalifikowani i niezwykle utalentowani tancerze, poznajcie ich…
Żaneta Żynel-Kozłowska, Edyta Szachniewicz, Adrianna Kawecka, Dominika Fiłonowicz, Gabriela Koszewnik, Marta Lewoc, Monika RADZIA Radziszwwska, Kamila Pawełko, Alicja Stefaniuk, Katarzyna Kisiel, Patrycja Wasilewska, Hania Dmochowska, Piotr OMEL Omelianiuk, Kamil Kondraciuk, Karol Polecki, Radek RADO Piątek i Kamil Matuszewski.
*Regulamin DNI OTWARTYCH:
Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną na wszystkie lekcje próbne obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne. Ilość miejsc w grupach jest obecnie niestety ograniczona.
1. NOWI UCZNIOWIE: możliwość skorzystania z darmowych lekcji próbnych we wszystkich grupach otwartych w wymiarze 1h w każdej wybranej grupie.
2. OBECNI UCZNIOWIE: możliwość skorzystania z darmowych lekcji próbnych w grupach otwartych z wyjątkiem tej do której przypisana jest na stałe dana osoba.
????️ Zaproście swoich znajomych, udostępniajcie nasze wydarzenie tak aby dowiedziało się o tym jak największe grono tanecznych pasjonatów! ????????
✅ Honorujemy karty MultiSport i BKDR
➡️ Masz pytania?
☎️ Szczegóły i zapisy pod numerem telefonu: 508040508 ☎️
DOŁĄCZ DO NAS!!!
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

DNI OTWARTE 2023

Zapraszamy na 50h DARMOWYCH lekcji próbnych!!!